Aktuální brigáda

Jarní úklid Bezručova údolí

V sobotu 9. dubna 2022 se se v Bezručově údolí uskuteční v pořadí již dvaadvacátý jarní úklid.
Junák – český skaut, středisko Český lev, z.s., pořádající organizace, zve všechny dobrovolníky, kterým není lhostejný vzhled našeho okolí a přírody, v tento den na devátou hodinu ke správní budově Povodí Ohře.

Sběr odpadků, starých pneumatik, plastových lahví a dalšího nepořádku, který se za celý rok v údolí nashromáždil, bude probíhat na rekreačně nejvytíženějším úseku údolí mezi správní budovou POH a restaurací I. mlýn v okolí cyklostezky, silnice a koryta říčky Chomutovky.

Všichni účastníci si nezapomenou vzít pracovní rukavice, boty, vhodné oblečení a samozřejmě chuť k práci a dobrou náladu.
Ostatní potřeby jako plastové pytle budou zajištěny.
Odměnou pro každého, kdo přiloží ruku k dílu, bude památeční lístek na tuto akci a vuřt opečený na ohni, tradičně na odpočívadle za druhým můstkem cyklostezky směrem od Chomutova. Předpokládaný konec akce bude kolem 12:00.

Letoss je akce zapojena do projektu "Ukliďme Česko" - viz odkaz zde.

Akci pořádanou v rámci projektu „Skauti občanům Chomutova“ podpořily Statutární město Chomutov, Technické služby města Chomutova a plakátovací plochy Rengl. mapka s místem srazu

 

Plakát - zvadlo

Na této stránce si stáhnete klepnutím sem zvadlo na letošní brigádu. Je ve formátu pdf a můžete jej šířit dále pro větší slávu této akce.